O táboře

Vedoucí: 

Všichni naši oddíloví vedoucí jsou zkušení a proškolení pracovníci
pro práci s dětmi. Více informací naleznete v sekci „vedoucí“.

 Ubytování: V prostorných letních chatkách pro 3–4 osoby s terasou.

Vybavení:

Přikrývky, polštáře, ložní prádlo, skříně, stůl, židle, lednice a základní kuchyňské vybavení. WC a sprchy se nachází v centrální budově v těsné blízkosti chatek.

Stravování:

Probíhá v naší prostorné restauraci přímo v areálu. Připravována je česká kuchyně (nehrozí neznámá jídla). Snídaně formou švédských stolů (müsli, jogurty, párky, vajíčka, šunka, sýry, salámy, zeleninové saláty, meloun , ovoce, toasty, nutela, med, džusy, kakao, čaj, mléko atd….), odpolední svačina, obědy a večeře servírované – dle jídelního lístku (možnost diet – vegetariánská, bezlepková, fitness apod. A to pouze na základě písemného sdělení rodičů předaného zdravotníkovi před nástupem na tábor) samozřejmostí je možnost přídavku pro jedlíky a celodenní pitný režim. Stravování začíná a končí obědem + balíček vč. pití na cestu do ČR.

Vybavenost areálu: 

Soukromá pláž, společenská místnost, beach volejbalové hřiště, multifunkční hřiště, zastřešená tělocvična, trampolíny, stolní tenis, fotbálek, dětské hřiště, obchod, restaurace, diskotéka, recepce.

Personál: 

Veškerý personál zabezpečující chod areálu (ve kterém se tábor nachází) je zajišťován českými pracovníky - odpadá jazyková bariéra.

  

Více fotek ZDE.