Jak rezervovat

Jak rezervovattábor pro mé dítě?

Rezervovat můžete zcela jednoduše. Stačí vyplnit závaznou přihlášku na tábora a zaslat nám ji jedním z následujících způsobů:

On-line rezervace, stačí kliknout ZDE: https://www.taboryumore.cz/prihlaska-na-tabor/

Online rezervace e-mailem, přihlášku stáhnete ZDE: http://gargano.w4.contimex.cz/tabory-u-more/ke-stazeni/, po jejím vyplnění zašlete prosím naskenovanou nebo vyfocenou (veškeré údaje musí být čitelné) přihlášku na e-mail : taboryumore@gargano.cz

V případě jakýchkoliv potíží s vyplněním přihlášky Vám rádi pomůžou naši pracovníci na telefonním čísle +420 602 500 101 nebo se osobně dostavte na naši pobočku v Brně na ulici Gorkého 1 - rohový žlutý dům, zvonek číslo 6.

Po obdržení závazné přihlášky Vám bude na Váš kontaktní e-mail (případně poštou na Vaši adresu) zaslána předvyplněná smlouva o zájezdeu, pokyny k platbě (rozvrh plateb, číslo účtu, variabilní symbol), odkaz na dokumenty ke stažení, které bude třeba míst nachystané v den odjezdu Vašeho dítěte na tábor (převzetí dítěte, bezinfekčnost, ošetření, kapesné a další) a všechny další pokyny a informace.

Smlouva o zájezdu slouží současně jako potvrzení účasti Vašeho dítěte na táboře.

Potřebné dokumenty nutné pro přijetí Vašeho dítěte na tábor najdete ke stažení ZDE:http://gargano.w4.contimex.cz/tabory-u-more/ke-stazeni/
Můžeme Vám také tyto dokumenty zaslat na vyžádání emailem nebo poštou.