Provoz a informace

Veškeré služby, které se nám zdály v uplynulých letech standardní,  mohou být díky dezinfekčním i epidemiologických opatřením určitým způsobem omezeny.

Areál Villaggio Riccio je umístěn v olivovém háji a jeho vybavení uspokojí všechny věkové kategorie.

Vyznačuje se svou čistotou, klidem a kvalitními službami.

Vzdálenost pláže od brány areálu Villaggio Riccio je 50 metrů.

Areál Villaggio Riccio je vybaven recepcí, barem, restaurací, marketem (obchůdkem se smíšeným zbožím), univerzálním sportovním hřištěm, beach-volejbalovým hřištěm, zastřešenou tělocvičnou, dětským hřištěm s trampolínou, ping-pongovým stolem, půjčovnou sportovních potřeb (badminton, tenis, míče, aj.).

UPOZORNĚNÍ!
V případě místních vládních nařízení COVID 19 o omezení poskytování stravovacích služeb nemůže CK garantovat nabízené stravovací i ostatní služby.

V areálu je zákazníkům k dispozici česky mluvící zástupce CK. Ubytování zákazníků, informativní schůzky, zajišťování fakultativních výlet i technické problémy s ubytováním i inventářem řeší pracovníci recepce.
Dále jsou povinni zajistit přivolání lékařské pomoci v případě úrazu nebo vážného onemocnění.
Tato služba je zdarma. Lékařské ošetření včetně převozu si každý zákazník hradí sám (doporučujeme se pro tyto případy připojistit - viz. všeobecné podmínky). 

Parkování je přímo v areálu Villaggio Riccio na vyhrazeném hlídaném místě. Areál je oplocený a přes noc hlídaný. V areálu je nutno dodržovat noční klid od 1:00-6:00 hod. 

Pro chatky jsou k dispozici sprchy s teplou vodou, WC, prostor na umývání nádobí a praní, které jsou v areálu umístěny centrálně. Společné sociální zařízení není vybaveno záchodovými prkénky, toaletním papírem, mýdlem, šamponem ani ručníky. Voda v sociálních zařízeních a objektech je pitná, ale mírně slaná. Pitná voda z řádu je dostupná na vyhrazených místech.

UPOZORNĚNÍ: Villaggio Riccio a jeho okolí včetně přístupů na pláž nejsou vhodné pro invalidy/vozíčkáře.

V areálu máme k dispozici WIFI, můžete si na recepci zakoupit kódy, které vás připustí k internetu.

Přístup na internet, můžete si vybrat ze dvou možností:

  • cena € 7,00 – max. 7 dnů – kapacita 1 700 MB
  • cena € 9,00 – max. 9 dnů – kapacita 1 700 MB

Po vyčerpání kapacity MB bude přístup na internet zpomalen na rychlost 64/64kbit. Objem přenesených dat se sčítá oběma směry (upload+download). Přístup k WIFI je Vám k dispozici v celém areálu Villaggio Riccio i na pláži Lido Riccio.

Vratná kauce

V místě pobytu vybírají pracovníci recepce při příjezdu zákazníků vratnou kauci ve výši € 50,00 za objekt (apartmán Trilo/Bilo, chatka).
Tato kauce je vratná v den odjezdu v případě, že objekt i inventář (viz seznam + ceník dostupný v každém objektu) budou v pořádku. Za příslušný objekt i inventář zodpovídá každý klient. Během pobytu je klient povinen každé nové zjištění závady (např. prasklá žárovka, poruchy na spotřebičích atd.) nahlásit na recepci.

Předání a převzetí objektů

Po příjezdu do místa pobytu počká zákazník na vyhrazeném místě (centrální bar) na příchod zaměstnance recepce, který každého ubytuje do příslušného objektu. Upozorňujeme, že ubytovávání probíhá do 15:00.
V odjezdový den bude zákazník od 8:00 nachystán v užívaném objektu na příchod zaměstnance recepce k jeho protokolárnímu předání. Úklid objektu je za povinný poplatek v ceně tzn., že stačí jen provést úklid nádobí.
V případě takto neuklizeného objektu bude CK účtovat poplatek (z vratné kauce) 10 EUR/objekt. V případě rozbitého nebo zničeného inventáře je zákazník povinen uhradit (z vratné kauce) poplatek za každou takovou věc dle ceníku v předávacím protokolu.

Odjezdy z místa pobytu jsou od odpoledních až do večerních hodin z důvodu požadavků dopravce. Přesný čas bude stanoven zaměstnancem recepce v ranních hodinách. V případě odjezdu autobusu v odpoledních nebo večerních hodinách není odjíždějícím zákazníkům už k dispozici ubytování, ale mají k dispozici zázemí celého areálu Villaggio Riccio - včetně sociálního zařízení, baru a recepce (zde je možné uložení cenností).
CK neručí za zničení ani odcizení věcí, cenností či peněžní hotovosti zákazníků po celou dobu konání zájezdu. Doporučujeme se pro takové případy připojistit.