Areál Villaggio Riccio

Areál Villaggio Riccio je umístěn v olivovém háji a jeho vybavení uspokojí všechny věkové kategorie. Vyznačuje se svou čistotou, klidem a kvalitními službami.

Vzdálenost pláže od brány areálu Villaggio Riccio je 50 metrů.

Areál Villaggio Riccio je vybaven recepcí, barem (platí se pouze EUR), marketem (obchůdkem se smíšeným zbožím), univerzálním sportovním hřištěm, beach-volejbalovým hřištěm, zastřešenou tělocvičnou, dětským hřištěm s trampolínou, ping-pongovým stolem, půjčovnou sportovních potřeb (badminton, tenis, míče, aj.).

V areálu je zákazníkům k dispozici česky mluvící zástupce CK. Ubytování zákazníků, informativní schůzky, zajišťování fakultativních výlet i technické problémy s ubytováním i inventářem řeší pracovníci recepce. Dále jsou povinni zajistit přivolání lékařské pomoci v případě úrazu nebo vážného onemocnění. Tato služba je zdarma. Lékařské ošetření včetně převozu si každý zákazník hradí sám (doporučujeme se pro tyto případy připojistit - viz. Všeobecné podmínky). 

Nabízíme možnost cvičení aerobicu a zumby, především v měsících červenec a srpen. Každý večer probíhají v areálu Villaggio Riccio společenské aktivity nebo večerní disco. Během dne se pořádají různé turnaje v beach volejbalu, nohejbalu a mnoho dalších.

Parkování je přímo v areálu Villaggio Riccio na vyhrazeném hlídaném místě. Areál je oplocený a přes noc hlídaný. 

V areálu je nutno dodržovat noční klid od 1:00-6:00 hod. 

Sprchy s teplou vodou, WC, prostor na umývání nádobí a praní jsou v areálu umístěny centrálně. Společné sociální zařízení není vybaveno záchodovými prkénky, toaletním papírem, mýdlem, šamponem ani ručníky. Voda v sociálních zařízeních a objektech je pitná, ale mírně slaná. Pitná voda z řádu je dostupná na vyhrazených místech. 

UPOZORNĚNÍ: Villaggio Riccio a jeho okolí včetně přístupů na pláž nejsou vhodné pro invalidy-vozíčkáře.

K PLATBĚ V AREÁLU VILLAGGIO RICCIO (bar,výlety,plážový servis atd.) POUŽÍVEJTE POUZE EUR. NENÍ MOŽNÁ PLATBA V ČESKÝCH KORUNÁCH, S VÝJIMKOU VRATNÉ KAUCE 1000 Kč

V areálu máme k dispozici WIFI, můžete si na recepci zakoupit kódy, které vás připustí k internetu.

 

Přístup na internet

Můžete si vybrat ze dvou možností:
1. 7 EUR – max. 7 dnů – kapacita 1 700 MB
2. 9 EUR – max. 9 dnů – kapacita 1 700 MB
Po vyčerpání kapacity MB bude přístup na internet zpomalen na rychlost 64/64kbit. Objem přenesených dat se sčítá oběma směry (upload+download).
Přístup k WIFI je Vám k dispozici v celém areálu Villaggio Riccio a na pláži Lido Riccio.

 

Vratná kauce

V místě pobytu vybírají pracovníci recepce při příjezdu zákazníků vratnou kauci ve výši 1000 Kč nebo 50 EUR za objekt (stan, karavan, chatka, apartmán). Tato kauce je vratná v den odjezdu v případě, že objekt i inventář (viz seznam + ceník dostupný v každém objektu) budou v pořádku. Za příslušný objekt i inventář zodpovídá každý zákazník. Během pobytu je zákazník povinen každé nové zjištění závady (např. prasklá žárovka, poruchy na spotřebičích atd.) nahlásit na recepci.

 

Předání a převzetí objektů

Po příjezdu do místa pobytu počká zákazník na vyhrazeném místě (centrální bar) na příchod zaměstnance recepce, který každého ubytuje do příslušného objektu. Upozorňujeme, že ubytovávání probíhá od 8:00 do 15:00. V odjezdový den bude zákazník od 8:00 nachystán v užívaném objektu na příchod zaměstnance recepce k jeho protokolárnímu předání. Úklid objektu je za povinný poplatek v ceně tzn., že stačí jen provést úklid nádobí. V případě takto neuklizeného objektu bude CK účtovat poplatek (z vratné kauce) 10 EUR/objekt. V případě rozbitého nebo zničeného inventáře je zákazník povinen uhradit ( z vratné kauce) poplatek za každou takovou věc dle ceníku v předávacím protokolu. 

Odjezdy z místa pobytu jsou od odpoledních až do večerních hodin z důvodu požadavků dopravce. Přesný čas bude stanoven zaměstnancem recepce v ranních hodinách. V případě odjezdu autobusu v odpoledních nebo večerních hodinách není odjíždějícím zákazníkům už k dispozici ubytování, ale mají k dispozici zázemí celého areálu Villaggio Riccio - včetně sociálního zařízení, baru a recepce (zde je možné uložení cenností). CK neručí za zničení ani odcizení věcí, cenností či peněžní hotovosti zákazníků po celou dobu konání zájezdu. Doporučujeme se pro takové případy připojistit.

img-loader img-loader img-loader