Zákaznický program

Dovolujeme si Vám představit náš nový zákaznický program, který byl vytvořen v rámci zkvalitňování služeb klientům a to:

"ZÁKAZNICKÝ PROGRAM – RICCIO CLUB" 

Tento program je v provozu od 1. 8. 2019.

Členem tohoto programu se stává automaticky každý klient při zakoupení jakéhokoliv produktu v cestovní kanceláři Gargano CK s. r. o.

Funkčnost programu

Funkčnost programu je jednoduchá.  Princip spočívá ve sbírání bodů za nákupy v naší cestovní kanceláři a v našem areálu Villaggio Riccio. Body se Vám sčítají na Vaši zákaznickou kartu. Následně můžete body vyměnit za odměny z našeho zákaznického katalogu odměn (viz níže). 

Zákaznická karta

Zákaznická karta bude vystavena automaticky každému klientovi, který v naší cestovní kanceláři zakoupí zájezd, kde mu budou okamžitě načteny body v hodnotě 25 Kč nebo 1 EUR = 1 bod. Platnost zákaznické karty není časově omezena. Sbírat body můžete i za nákupy v barech, restauraci, marketu v našem areálu Villaggio Riccio v Itálii, kde můžete zároveň využít i odměny za Vaše body.

Získáním zákaznické karty jste se zároveň stali členy Riccio clubu, který Vám umožňuje získat slevu ve vybraných restauracích a obchodech v blízkosti našeho areálu Villaggio Riccio a dále slevu na dopravu námi pořádaných fakultativních výletů.

Všechny odměny jsou vždy 1 kus nebo pro 1 osobu.

Přejeme Vám hodně spokojenosti při využívání našeho zákaznického programu.

Vaše cestovní kancelář Gargano CK s.r.o.