Poznávací zájezdy

Na podzim a zimu 2019 jsme si pro Vás připravili několik poznávacích zájezdů :-)

 

Termály Györ 

30.11.2019 - CENA : 400 Kč/os

Navštivte s námi klenot maďarských termálních lázní. Lázně ve městečku Györ byly založeny v roce 2003 a nabízí vám 5 termálních zážitkových bazénů s minerální vodou, která neobsahuje chlór a je vhodná jak pro děti tak pro seniory. Dále pak dva tobogány v délce 64metrů a 38 metrů. 

Doprava zajištěna autobusem po trase Brno - Györ a zpět.

Více info: https://www.gargano.cz/cs/madarsko/gyor/termaly-gyor-gy/2019-gy-01/?transport_id=4

 

Koupání s čerty v Badenu

8.12.2019 - CENA : 389 Kč

Asi 30km od Vídně se na východním okraji Wienerwaldu, tedy Vídeňského lesa, rozkládá vyhlášené lázeňské město Baden bei Wien. V Badenu najdeme 14 sirných léčivých pramenů, které chrlí minerální vodu o teplotě 36°C. Každý den tudy proteče 6,5 milionu litrů minerální vody.. Nedaleko místa, kde v minulosti své lázně vybudovali Římané, jsou dnes situovány moderní Římské lázně Römertherme, které poskytují veškeré služby spojené se zdravím a odpočinkem. Můžete si zajít na masáže, kosmetiku, do kadeřnictví nebo si zacvičit v posilovně. V komplexu Thermalstrandbad si zase budete připadat jako u moře, na dně bazénů je totiž jemný písek dovezený přímo od moře. Tyto lázně byly postaveny v secesním stylu a jsou největšími venkovními lázněmi Rakouska s písečnou pláží a mnoha dalšími atrakcemi. 

Po koupání Vás od 17 hod čeká tradiční průvod čertů - krampuslauf – 150 čertů a percht běží adventními trhy městem

Nezapomenutelná emotivní přehlídka, která ve Vás zanechá hluboký zážitek.

Doprava zajištěna autobusem po trase Brno - Bratislava - Baden a zpět.

Více info: https://www.gargano.cz/cs/rakousko/baden/koupani-s-certy-v-badenu-ba/2019-ba-01/?transport_id=4

 

Vánoční Budapešť

7.12.2019 - CENA: 699 Kč

Navštivte vánoční trhy v Budapešti. Advent v Budapešti má své nezaměnitelné kouzlo. Vánoční trhovci nabízejí tradiční pokrmy, které chutnají skvěle. Ochutnejte vynikající langoše, grilované klobásky, tradiční jídla jako perkelt, fatányéros (maso podávané na dřevěném prkénku)  nebo csülök (ovarové koleno). Nejčastějším nápojem je svařené víno, které si můžete objednat s mnoha příchutěmi. Vše podbarvuje vánoční lidová hudba. Budapešťské vánoční trhy jsou zkrátka směsicí mnoha chutí a tradiční zábavy.

Prohlídka historického města: tržnice Vásárcsarnok, Budínský hrad, Rybářská bašta, Matyášův chrám, bazilika sv. Štěpána a další.

Individuální volno k možnosti nákupů na trzích.

Doprava zajištěna autobusem po trase Praha - Jihlava -Brno - Budapešť a zpět.

Více info: https://www.gargano.cz/cs/madarsko/budapest/vanocni-budapest-vb/

 

Předvánoční trhy ve Vídni a nákupy v Primarku

14.12.2019 - CENA: 390 Kč

Dopoledne strávíte v jednom z nejlevnějších obchodním domě Primark, kde budete mít čas na nákup vánočních dárků pro Vaše nejbližší. Po 12 té hodině přesun do centra Vídně, kde Vás čeká procházka s průvodcem.

Čeká na Vás 150 stánků s typicky vánočním zbožím, můžete ochutnat různé ovocné druhy vánočního punče (nejen pro dospělé s alkoholem ale i nealko verzi pro děti), horkou čokoládu, tradiční svařené víno, ovoce obalené v horké čokoládě, obří koblihy, nejrůznější cukrovinky, rakouské klobásky a uzeniny, preclíky, pečené brambory a kaštany, sladké pražené mandle, sušené ovoce, Sachrův dort a další rakouské vánoční speciality. Zakoupit si můžete rakouské tradiční výrobky – např. vánoční ozdoby, svíčky, šperky, keramiku, skleněné výrobky, ozdoby do vlasů, zvonečky, obrázky, kožešiny, čepice, rukavice, šály, peněženky, kabelky, šátky, hračky a nejrůznější dárky pro sebe i své blízké.

Doprava zajištěna autobusem po trase Praha - Jihlava - Brno - Mikulov - Vídeň a zpět.

Více info: https://www.gargano.cz/cs/rakousko/viden/predvanocni-trhy-ve-vidni-a-nakupy-v-primarku-vv/

img-loader img-loader img-loader