Moto sen 2018

Je pro Vás motorka neodmyslitelná?
Je to Tvůj životní styl?
Chtěli byste na ní projet část jižní Itálii a poznat její krajinu a kulturu?

Nyní je ta správná chvíle. K prozkoumání máte přes 1 300 km a více než 3 000 serpentin. 

Poloostrov Gargano je jedním z nejlepších míst pro cestování bez ohledu na jakém stroji jedete. Vychutnejte si dovolenou a volnost v sedle Vašeho stroje.

Městečko Mattinata Vás okouzlí pravou atmosférou jižní Itálie. Lidé jsou zde pohostinní, dodržují tradice, zvyklosti a nechají Vás nakouknout do své bohaté kultury.

V blízkosti našeho areálu Villaggio Riccio Vám nabídneme mnoho typů na vyjížďky, jako například Národní park Foresta Umbra, Vieste, celodenní výlet do Pompejí či Říma, Vesuv, Manfredinie, Capri, Neapol, Alberobello či jedno z poutních míst Monte Sant Angelo, kam jezdí každým rokem lidé z celého světa.

Pokud máte chuť zažít to s námi a stejně jako my již slyšíte vítr kolem Vaší helmy a minimálně 2 x jste si řekli ANO... vydejte se s námi na MOTO SEN 2018.

Protože Vaše dovolená má jméno GARGANO !

Autobusová doprava

 Termín:                                  11.05. – 20.05.2018 (7 nocí/10 dní)

Cena:                                      12 900 Kč/os. - řidič motorky

Cena:                                        7 500 Kč/os. - jako spolujezdec na motorce

Cena zahrnuje: ubytování v apartmánu, polopenzi, dopravu autobusem tam i zpět, převoz 1 ks motocyklu v kamionu – bezpečné uložení a převoz zajištěno, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku, povlečení a závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje: klubovou kartu 2,20 EUR/os/noc.

Cena 10 000 Kč platila při včasné rezervaci do 10.01.2018.  

Vlastní doprava

Termín:                                   12.05. – 19.05.2018 (7 nocí)

Cena:                                      5 000 Kč

Cena zahrnuje: ubytování v apartmánu, polopenzi, parkování na vyhrazeném parkovišti v areálu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku, povlečení a závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje: dopravu, klubovou kartu 2,20 EUR/os/noc.

Jak rezervovat?: Stačí zaslat jméno a příjmení ( v případě spolujezdce i jeho ), termín, který jste zvolili, druh dopravy k nám do Villaggia ( v případě kombinace motorka kamionem ( je nutné uvést šířku řidítek  ) a Vy autobusem  - potřebujeme vědět nástupní místo -BRNO - PRAHA ), vaše telefonní číslo. Tyto údaje stačí zaslat na [email protected]. A o vše ostatní se postaráme my.

 Prohlédněte si krátký sestřih toho co Vás čeká.

 

img-loader img-loader img-loader