JARNÍ CYKLISTICKÝ KEMP Gargano 2019

Doprodej volných míst na jarní cyklistický kemp v Itálii, Gargano 2019

Chcete si užít jarní najíždění kilometrů v bezvadném prostředí za super cenu?

Tak pojeďte s námi. Prověřená a žádaná lokalita kde cyklistika je bezesporu sportem č.1.

Můžeš se prohánět na trati etap Giro di Italia, míjet lidi, kteří Ti budou jen tak mávat a povzbuzovat,   těšit se na vynikající stav silnic, minimální dopravu, úžasné scenérie, jsem si jist, že na tento kemp budeš dlouho vzpomínat.

Termín: 31.03. – 10.04.2019, (8 nocí/11 dní)

Cena:  9 100 Kč/osoba

Cena zahrnuje: dopravu autobusem tam i zpět na trase Ostrava – Olomouc – Brno, přeprava 1 ks kola (kolo si doma každý zabalí sám do krabice (krabice jsou k dostání v každé cykloprodejně) u nástupních míst budou krabice naloženy do speciálního přívěsu za autobusem, polopenze (snídaně formou bufetu, dvouchodová servírovaná večeře (polévka, hlavní jídlo a džbánek s vodou), ubytování v apartmánech, neomezené využívání všech sportovních hřišť včetně stolního tenisu, kulečníku, fotbálku, lehátko na pláži, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, klubovou kartu s rekreační taxou 2,60 EUR/os/noc.

Pobyt je situován ve sportovním komplexu Villaggio Riccio u městečka Mattinata. Ubytování v moderních a kompletně vybavených apartmánech s vlastní terasou. Každý apartmán disponuje dvěma dvoulůžkovými pokoji, vlastním sociálním zařízením, vybavenou kuchyňkou a posezením na terase. Pláž je od areálu vzdálená jen cca 50 m. Vstup do moře není nijak omezen.

Tréninky budou probíhat v zavedeném formátu. Sraz je každý den v 10:00 hod. a jak kdo bude chtít, může se libovolně zařadit do skupin připravených na startu: závodníci, výkonnostní sportovci a pohodoví cyklisté.

Nejenom na kole si toto soustředění můžeš užít. Každý den před snídaní se s námi můžeš lehounce proběhnout a udělat si tu správnou chuť na snídani. Čekala by Tě jedna z nejoblíbenějších a lehkých tras vedoucí nádherným trailovým úsekem s překrásnými výhledy na moře. Délka je pohodových cca 6 km.

Po švihu na kole Tě čeká moře, do kterého můžeš vletět přímo z kola.

Po regeneraci u moře Tě čeká večeře a pak se můžeš projít třeba na promenádě v krásném historickém centru města Matinatta nebo navštívit náš plážový baru v kempu, který bude otevřen každý den od 19 hod. a kde můžeme probrat program na další den nebo si jen tak popovídat.

Náš kemp se nachází přímo 50 m u moře a je obklopen piniovými, citrusovými a olivovými háji. Jedeme tam už potřetí a nemusíš se ničeho obávat.

 

Objednávat můžete na emailu [email protected] nebo na telefonním čísle: 608 330 419 :-)

img-loader img-loader img-loader