Dovolená plná zábavy! 

Pro vyznavače aktivní dovolené je pro Vás připraven animační program plný zábavy pro děti i dospělé, především v měsících červenec a srpen.

  O program se bude starat náš animátor Tomáš. 

Každý den v areálu Villaggio Riccio probíhají aktivity dle předem naplánovaného programu, který je vyvěšen
na recepci i na baru v areálu. O program se starají naši animátoři, kteří Vám jsou k dispozici každý den a rádi přivítají vaše nápady, jak by jste se chtěli bavit.

Ráno je běžné protahování či vítání slunce, během dne následují různé aktivity pro děti (kreslení na kamínky, korespondenční papír, stavění hradů z písku a další) i pro dospělé (různé turnaje, aqua aerobic, jóga, zumba, večerní zábava, diskotéky a další).

V areálu také probíhají velmi oblíbené večerní diskotéky, které začínají vždy "piškotékou" pro děti a pak následuje pokročilá zábava pro dospělé. 

V areálu Villaggio Riccio najdete univerzální sportovní hřiště s umělým povrchem, beach-volejbalové hřiště
s možností nočního osvětlení, zastřešenou tělocvičnu, klienty velmi vyhledávaný „stolní fotbálek“ a pingpongový stůl.

Sportovní vybavení si můžete vzít vlastní a nebo si jej zapůjčit u obsluhy na baru za poplatek (míče na hry, pálky na badminton a ping-pong, rakety na tenis, aj.). Na své si přijdou i nejmenší návštěvníci na dětském hřišti vybaveném trampolínou, dětskou „lanovkou“, houpačkami a mnoha dalšími dětskými prvky.

Více fotek najdete ve fotogalerii:

SPORT A ZÁBAVA

PRO DĚTI